[wtcpl-product-cat theme=“three“ category-ids=“506″]

BRAŠNÁRSTVO

 

Firma fin-all s.r.o. pôsobí na trhu už od roku 2010.

Venujeme sa poskytovaniu služieb v oblasti -oprava obuvi

-oprava kufrov

-brašnárstvo

-čistiareň

-brúsenie nožov

-krajčírstvo

-čistenie kobercov

-čistenie a leštenie obuvi

-kľúčová služba a e-shop

Tieto služby sú navrhnuté tak, aby vyhovovali širokému spektru potrieb zákazníkov a uľahčili im starostlivosť o svoje veci.

Jednou z hlavných výhod je komplexný prístup k poskytovaným službám. Klienti tak nemusia hľadať viaceré prevádzky pre jednotlivé služby, ale môžu ich nájsť na jednom mieste. Prinášame pohodlie svojim zákazníkom a ušetríme im čas i energiu.

Okrem toho fungujeme prostredníctvom rozvozu objednávok od klientov. Zákazníci si môžu objednať službu telefonicky alebo online, pričom sa postaráme o prebratie vecí na opravu či čistenie a ich následné doručenie späť k zákazníkovi.

komplexné dodávky : SERVIS – REALIZÁCIA – DODANIE

Cenník a info pre služby brašnárstvo

Nakoľko ma brašnárstvo dlhú históriu, rozhodovať sa v tejto dobe či si kúpiť novú alebo si opraviť starú vec je častá otázka. Odpoveď je však jasná. Keďže je planéta zaťažená prebytkom odpadu, keď si každý z nás dá opraviť o i len jedinú vec, v konečnom dôsledku ju odbremeníme a zároveň si zachováme mnoho spomienok.

Čo opravujeme ?

Kabelky, tašky, jazdecké čižmy, topánky brašne, opasky, motorkárske oblečenie a doplnky, hokejovú výstroj, púzdra na hudobné nástroje, školské, športové a cestovné tašky…

Opravujeme koženú galantériu, výrobky z textilu aj z koženky.

Vymeníme zips alebo vyrobíme novú podšívku, zašijeme ručne alebo na stroji

Samozrejme si uvedomujeme, že mnohokrát máte len vedomosť o tom, že máte doma pokazenú vec. Akúkoľvek konzultáciu ohľadom Vašej dodatočnej predstavy Vám zabezpečíme na mailovej adrese info@sluzbydomov.sk prípadne telefonicky na čísle 0911 671 020. Taktiež ak budeme chcieť niečo v súvislosti s opravou prekonzultovať s vami budeme Vás kontaktovať. V žiadnom prípade nebudeme do prijatej veci realizovať akýkoľvek zásah bez vášho predchádzajúceho súhlasu.

Rada pre Vás pri výmene zipsu – Pokiaľ nemáte poškodené zúbky na zipse a zips Vám len nezatvára, je zbytočné si dávať vymieňať celý zips. V takomto prípade mnoho krát stačí vymeniť samotný bežec a tým viete ušetriť na výmene celého zipsu.

CENNÍK

Výmena rúčok na kabelke ——————–od 20€

Výmena zámku (aktovka) ———————25€

Výmena magnetu (kabelke)——————–10€

Výmena zámku na kód—————————–35€

Výmena podšívky 1ks———————————-od 20€

Výmena karabíny 1ks———————————–od 6€

Šrobovací nit 1ks—————————————-5€

Nit 1ks———————————4€

Cvok 1ks———————————4€

Dierka na opasku 1ks————————0,50€

Výmena bežca 1ks———————————10€

Ručné šitie 1cm ———————— 0,90€

Strojové šitie 1cm———————- 1€

Výmena zipsu umelý 1cm —————————-0,60€

Výmena zipsu kovový 1cm ————————– 0,70€

Vypodloženie+ šitie+ lepenie, koža 1cm—————2€

Základné šitie————————- od 6€

 

Prípadne podľa dohody — Zavolajte nám na tel č. 0911 671 020 alebo na e-mailovú adresu info@sluzbydomov.sk a náš tím Vám rád odpovie na vaše otázky.

Brašnárstvo3_small_003
Brašnárstvo2_small_002
Brašnárstvo1_small_001