[wtcpl-product-cat theme=“three“ category-ids=“506″]

BRAŠNÁRSTVO

 

Firma Fina-all s.r.o. pôsobí na trhu už od roku 2010.

V náplni našej práce je aj ponuka inteligentných elektronických uzamykacích systémov. Rovnako vieme zjednotiť viac vložiek na otváranie pomocou jedného kľúča.Radi Vám okrem cylindrických vložiek namontujeme rôzne druhy dverových kovaní, poštové schránky .Nakoľko ma brašnárstvo dlhú históriu, rozhodovať sa v tejto dobe či si kúpiť novú alebo si opraviť starú vec je častá otázka.Opravujeme koženú galantériu, výrobky z textilu aj z koženky.

komplexné dodávky : SERVIS – REALIZÁCIA – DODANIE

Cenník a info pre služby brašnárstvo

Nakoľko ma brašnárstvo dlhú históriu, rozhodovať sa v tejto dobe či si kúpiť novú alebo si opraviť starú vec je častá otázka. Odpoveď je však jasná. Keďže je planéta zaťažená prebytkom odpadu, keď si každý z nás dá opraviť o i len jedinú vec, v konečnom dôsledku ju odbremeníme a zároveň si zachováme mnoho spomienok.

Čo opravujeme ?

Kabelky, tašky, jazdecké čižmy, topánky brašne, opasky, motorkárske oblečenie a doplnky, hokejovú výstroj , púzdra na hudobné nástroje, školské a športové tašky…

Opravujeme koženú galantériu, výrobky z textilu aj z koženky.

Vymeníme zips alebo vyrobíme novú podšívku, zašijeme ručne alebo na stroji

Samozrejme si uvedomujeme, že mnohokrát máte len vedomosť o tom, že máte doma pokazenú vec. Akúkoľvek konzultáciu ohľadom Vašej dodatočnej predstavy Vám zabezpečíme na mailovej adrese info@sluzbydomov.sk prípadne telefonicky na čísle 0944 250 008. Taktiež ak budeme chcieť niečo v súvislosti s opravou prekonzultovať s vami budeme Vás kontaktovať. V žiadnom prípade nebudeme do prijatej veci realizovať akýkoľvek zásah bez vášho predchádzajúceho súhlasu.

Rada pre Vás pri výmene zipsu – Pokiaľ nemáte poškodené zúbky na zipse a zips Vám len nezatvára, je zbytočné si dávať vymieňať celý zips. V takomto prípade mnoho krát stačí vymeniť samotný bežec a tým viete ušetriť na výmene celého zipsu.

CENNÍK

Výmena rúčok na kabelke ——————–35€

Výmena zámku (aktovka) ———————25€

Výmena magnetu (kabelke)——————–15€

Výmena zámku na kód—————————–35€

Výmena podšívky 1ks———————————-35€

Výmena karabíny 1ks———————————–9€

Šrobovací nit 1ks—————————————-5€

Nit 1ks———————————2,5

Cvok 1ks———————————2,5

Dierka na opasku 1ks————————0,50€

Výmena bežca 1ks———————————10€

Ručné šitie 1cm ———————— 0,90€

Strojové šitie 1cm———————- 1€

Výmena zipsu umelý 1cm —————————-1,20€

Výmena zipsu kovový 1cm ————————– 1,30€

Vypodloženie+ šitie+ lepenie, koža 1cm—————2€

 

Prípadne podľa dohody — Zavolajte nám na tel č. 0944 250 008 alebo na e-mailovú adresu info@sluzbydomov.sk a náš tím Vám rád odpovie na vaše otázky.

Brašnárstvo3_small_003
Brašnárstvo2_small_002
Brašnárstvo1_small_001