ČISTENIE KOBERCOV

 

Firma fin-all s.r.o. pôsobí na trhu už od roku 2010.

Venujeme sa poskytovaniu služieb v oblasti -oprava obuvi

-oprava kufrov

-brašnárstvo

-čistiareň

-brúsenie nožov

-krajčírstvo

-čistenie kobercov

-čistenie a leštenie obuvi

-kľúčová služba a e-shop

Tieto služby sú navrhnuté tak, aby vyhovovali širokému spektru potrieb zákazníkov a uľahčili im starostlivosť o svoje veci.

Jednou z hlavných výhod je komplexný prístup k poskytovaným službám. Klienti tak nemusia hľadať viaceré prevádzky pre jednotlivé služby, ale môžu ich nájsť na jednom mieste. Prinášame pohodlie svojim zákazníkom a ušetríme im čas i energiu.

Okrem toho fungujeme prostredníctvom rozvozu objednávok od klientov. Zákazníci si môžu objednať službu telefonicky alebo online, pričom sa postaráme o prebratie vecí na opravu či čistenie a ich následné doručenie späť k zákazníkovi.

komplexné dodávky : SERVIS – REALIZÁCIA – DODANIE

Cenník a info pre služby čistenie kobercov

Čistenie kobercov prebieha v našich prevádzkových priestoroch. Koberce od vás zoberieme a doručíme čisté a suché do 5 pracovných dní.

Koberce vďaka svojmu použitiu rýchlo absorbujú všetky nečistoty – piesok z topánok, prach, cigaretový dym, omrvinky po jedle, vlasy a udržujú sa na nich roztoče – to všetko sa usadzuje na povrchu koberca a postupne doň preniká.

Umývanie kobercov

Koberce zbavíme prachu a drobných nečistôt, čistime strojovou kefou z jemných vlákien. Používame ekologické a šetrne prípravky. Namáčame viac krát v studenej vode. Na záver sa koberec prekefuje jemnou kefou a v špeciálne upravenej miestnosti sa usuší.

Čistime všetky typy kobercov –

Prírodné- hodváb, vlna, bavlna, sisal, kokos, morská tráva,viskóza…

Syntetické – polyamid (PA), polypropylén (PP), polyester (PES), akryl (PAN) triexta (PTT)

-S vlasom, bez vlasu , huňaté, lepené, luxusné,perzské,ručné tkané

Koberce preberáme od zákazníkov v zrolovanom stave tak tiež koberce doručujeme v zrolovanom a zabalenom stave v ochrannej folií.

Čistíme všetky typy kobercov

Koberce netepujeme ani chemicky nečistíme

Aby sa koberec nepoškodili, je veľmi dôležité ich prať aspoň dvakrát do roka – vďaka tomu si udržíte ich kvalitu dlhé roky a hlavne sa zbavíte alergií spôsobených roztočmi.! Čím dlhšie štetiny (napr. huňatý koberec), tým viac prachu, baktérií a roztočov treba pravidelne odstraňovať.

Ponúkame čistenie kobercov a koberčekov či zvieracých pelechov – ako malých kobercov, tak aj veľkoplošných kobercov / koberčekov. Prídeme kamkoľvek v rámci Bratislavského a Seneckého okresu k vám domov, do kancelárie, hotela, reštaurácie. Spolupracujeme s firmami za zvýhodnených podmienok – kontaktujte nás online alebo na tel c. 0911 671 020 alebo na mail info@sluzbydomov.sk

U nás bude váš koberec opäť čistý a voňavý.

CENNÍK

Koberce prírodne

s malým vlasom do 1cm ———————- 11€ m2

s vlasom do 2cm ———————- 12€ m2

s vlasom do 5cm ———————- 13,50€ m2

koberce syntetické

s malým vlasom do 1 cm ——————— 10€ m2

s vlasom do 2 cm ——————— 11€ m2

s vlasom do 5 cm ——————— 13€m2

Koberce: vlnené, perzské –

orientálne vlnené,ručné tkane,

huňaté husté, masívne ——————————- 18 € m2

Čistenie zvieracou pelechou ————————- 19,90 € 0,5 m2

Koberce do 1m2 sa rataju ako 1 m2 koberec nad 1,6m2 sa zaokruhluje berie sa ako 2m2

Prípadne podľa dohody — Zavolajte nám na tel č. 0944 250 008 alebo na e-mailovú adresu info@sluzbydomov.sk a náš tím Vám rád odpovie na vaše otázky.

Čistenie kobercov1_small_014
cistenie2
Čistenie kobercov2_small_015