ČISTENIE KOBERCOV

 

Firma Fina-all s.r.o. pôsobí na trhu už od roku 2010.

V náplni našej práce je aj ponuka inteligentných elektronických uzamykacích systémov. Rovnako vieme zjednotiť viac vložiek na otváranie pomocou jedného kľúča.Radi Vám okrem cylindrických vložiek namontujeme rôzne druhy dverových kovaní, poštové schránky .Nakoľko ma brašnárstvo dlhú históriu, rozhodovať sa v tejto dobe či si kúpiť novú alebo si opraviť starú vec je častá otázka.Opravujeme koženú galantériu, výrobky z textilu aj z koženky.

komplexné dodávky : SERVIS – REALIZÁCIA – DODANIE

Cenník a info pre služby čistenie kobercov

Čistenie kobercov prebieha v našich prevádzkových priestoroch. Koberce od vás zoberieme a doručíme čisté a suché do 5 pracovných dní.

Koberce vďaka svojmu použitiu rýchlo absorbujú všetky nečistoty – piesok z topánok, prach, cigaretový dym, omrvinky po jedle, vlasy a udržujú sa na nich roztoče – to všetko sa usadzuje na povrchu koberca a postupne doň preniká.

Umývanie kobercov

Koberce zbavíme prachu a drobných nečistôt, čistime strojovou kefou z jemných vlákien. Používame ekologické a šetrne prípravky. Namáčame viac krát v studenej vode. Na záver sa koberec prekefuje jemnou kefou a v špeciálne upravenej miestnosti sa usuší.

Čistime všetky typy kobercov –

Prírodné- hodváb, vlna, bavlna, sisal, kokos, morská tráva,viskóza…

Syntetické – polyamid (PA), polypropylén (PP), polyester (PES), akryl (PAN) triexta (PTT)

-S vlasom, bez vlasu , huňaté, lepené, luxusné,perzské,ručné tkané

Koberce preberáme od zákazníkov v zrolovanom stave tak tiež koberce doručujeme v zrolovanom a zabalenom stave v ochrannej folií.

Čistíme všetky typy kobercov

Koberce netepujeme ani chemicky nečistíme

Aby sa koberec nepoškodili, je veľmi dôležité ich prať aspoň dvakrát do roka – vďaka tomu si udržíte ich kvalitu dlhé roky a hlavne sa zbavíte alergií spôsobených roztočmi.! Čím dlhšie štetiny (napr. huňatý koberec), tým viac prachu, baktérií a roztočov treba pravidelne odstraňovať.

Ponúkame čistenie kobercov a koberčekov či zvieracých pelechov – ako malých kobercov, tak aj veľkoplošných kobercov / koberčekov. Prídeme kamkoľvek v rámci Bratislavského a Seneckého okresu k vám domov, do kancelárie, hotela, reštaurácie. Spolupracujeme s firmami za zvýhodnených podmienok – kontaktujte nás online alebo na tel c. 0944 250 008 alebo na mail info@sluzbydomov.sk

U nás bude váš koberec opäť čistý a voňavý.

CENNÍK

Koberce prírodne

s malým vlasom do 1cm ———————- 11€ m2

s vlasom do 2cm ———————- 12€ m2

s vlasom do 5cm ———————- 13,50€ m2

koberce syntetické

s malým vlasom do 1 cm ——————— 10€ m2

s vlasom do 2 cm ——————— 11€ m2

s vlasom do 5 cm ——————— 13€m2

Koberce: vlnené, perzské –

orientálne vlnené,ručné tkane,

huňaté husté, masívne ——————————- 18 € m2

Čistenie zvieracou pelechou ————————- 19,90 € 0,5 m2

Koberce do 1m2 sa rataju ako 1 m2 koberec nad 1,6m2 sa zaokruhluje berie sa ako 2m2

Prípadne podľa dohody — Zavolajte nám na tel č. 0944 250 008 alebo na e-mailovú adresu info@sluzbydomov.sk a náš tím Vám rád odpovie na vaše otázky.

Čistenie kobercov1_small_014
cistenie2
Čistenie kobercov2_small_015