ČISTENIE A LEŠTENIE OBUVI

 

Firma fin-all s.r.o. pôsobí na trhu už od roku 2010.

Venujeme sa poskytovaniu služieb v oblasti -oprava obuvi

-oprava kufrov

-brašnárstvo

-čistiareň

-brúsenie nožov

-krajčírstvo

-čistenie kobercov

-čistenie a leštenie obuvi

-kľúčová služba a e-shop

Tieto služby sú navrhnuté tak, aby vyhovovali širokému spektru potrieb zákazníkov a uľahčili im starostlivosť o svoje veci.

Jednou z hlavných výhod je komplexný prístup k poskytovaným službám. Klienti tak nemusia hľadať viaceré prevádzky pre jednotlivé služby, ale môžu ich nájsť na jednom mieste. Prinášame pohodlie svojim zákazníkom a ušetríme im čas i energiu.

Okrem toho fungujeme prostredníctvom rozvozu objednávok od klientov. Zákazníci si môžu objednať službu telefonicky alebo online, pričom sa postaráme o prebratie vecí na opravu či čistenie a ich následné doručenie späť k zákazníkovi.

komplexné dodávky : SERVIS – REALIZÁCIA – DODANIE

Cenník pre služby čistenie a leštenie obuvi

Všetky typy a druhy topánok si zaslúžia poriadnú starostlivosť ako látkové tak aj kožené. Práve preto používame špičkové francúzske prípravky ako napríklad Saphir,Famaco. Ich krémy, vosky a kondicionéry sú vyrobené zo starostlivo vyberanej zostavy prírodných olejov.

Nie je koža ako koža

Pri starostlivosti o koženú obuv berte do úvahy, o aký druh kože ide. Hladká prírodná useň vyžaduje iný prístup a iný brúsená koža typu nubuk či velur (semiš).

Opakovanie impregnácie zaistí suchú topánku

Ak chcete, aby sa vaše topánky dlho udržali v kondícii, v akej boli v deň nákupu, nezabúdajte na správnu starostlivosť. Premýšľate nad tým, ako sa správne starať o kožené topánky, aby vám vydržali čo najdlhšie? Základným pravidlom ich ošetrovania je pravidelnosť. Nezabúdajte pritom na správnu a včasnú impregnáciu a vaše topánky vydržia dlho ako nové.

Aj keď obuv odpočíva v botníku a čaká na novú sezónu, tak starne. Koža pomaly vysychá, impregnácia sa odparuje. Preto je nutné ju občas zopakovať. Impregnujte zakaždým, keď sa vám zdá, že povrch topánky začína nasakovať kvapky vody. Výrobcovia impregnačných prostriedkov udávajú, že kvapalná impregnácia by sa mala opakovať každých 14 dní. Pri voskových a pastových impregnáciách stačí nová aplikácia raz za 6 týždňov.

Čistenie obuvi bez ohľadu nato či je to koža latka alebo semiš robíme dôkladne ako na vonok tak aj z vnútra a tiež aj spodok topánky(podrážku)

čistenie koženej obuvi, kde používame čistiace materiály maximálnej kvality. Technika je inšpirovaná klasickým ručným čistením profesionálnych prípravkov a postup čistenia sa skladá z až siedmich fáz, pre dosiahnutie čo možno najlepšieho výsledku.

Čistenie koženej obuvi – Začína od základného prečistenia kefou vyrobenou s konských vlasou. V dalšom kroku sa ručne prebrúsia rôzne skrabance a ryhy jemným šmirglom, najme špičky topánok ktoré sa zvyknú najviac odierať. Následne prebieha od kompletného čistenia špeciálnym účinným prípravkom ktorý zároveň odmasťuje. Čisti sa ako povrch celej topánky tak aj vnútro a podrážka. Po tejto fáze sa nanáša na topánku vyživovací krém podľa odtieňu farby topánky ktorý sa nanáša v tenkej vrstve viac krát po sebe. Nanášame opravný krém na hrany podrážok aby vyzerali ako nové a neobité. Na spodok podrážky nanášame vyživovací olej pre dlhšiu životnosť. Takto upravovanú topánku ručne preleštíme a začíname ručne nanášať vosky a tím zaistíme vysoký lesk topánky a jej dlhšiu životnosť. Zároveň je topánka aj chránená pred vonkajšími vplyvmi ako je voda soľ, slnko a prach.

Čistime tak tiež kožené i látkové tašky,kabelky,topánky,tenisky,lodičky,aktovky rámci čistenia oživujeme dofarbujeme bielime leštíme impregnujeme a obnovujeme.

Čistenie semišovej obuvi je veľmi zdĺhavý proces ktorý sa robí jemným korbáčikom, nanášaním šetrného roztoku na semiš viac krát po sebe v jednom smere. Obuv sa nechá vyschnúť a proces sa opakuje do vtedy pokiaľ začne usušená topánka zo semišu dá krásne „písať“.

Sme odborníci na bielenie bielych tenisiek vďaka modernej a šetrnej technológii čistíme ako vnútro topánok tak aj podrážky a šnúrky.

Pre zvýhodnené balíčky čistenia obuvi s opravou obuvi prejdite do sekcie oprava obuvi kde si môžete zakúpiť rôzne zvýhodnene balíčky, ktoré zahŕňajú kompletnú starostlivosť o topánky pre každý druh obuvi.

CENNÍK

Čistenie a leštenie z kože

Pánske poltopánky ——————– 25€

Pánske členkové topánky————– 30€

Pánske vysoké čižmy ——————-40€

Pánske aktovky————————– 35€

Dámske lodičky ——————– 15€

Dámske pol topánky —————–20€

Dámske členkové topánky ———– 25€

Dámske vysoké čižmy ——————-35€

Dámske kabelky ————————35€

Čistenie zo semišu

Pánske poltopánky ——————– 25€

Pánske členkové topánky————– 30€

Pánske vysoké čižmy ——————-35€

Pánske aktovky————————– 40€

Dámske lodičky ——————– 15€

Dámske pol topánky —————–20€

Dámske členkové topánky ———– 25€

Dámske vysoké čižmy ——————-35€

Dámske kabelky—————————-40€

Čistenie panských a dámskych tenisiek

Nízke tenisky ————-25€

Vysoké tenisky ————30€

Biele tenisky nízke —————-30€

Biele vysoké tenisky————–35€

Detské topánky látkove alebo kožené jednotná cena na čistenie ————–15€

 

Akúkoľvek konzultáciu ohľadom Vašej dodatočnej predstavy Vám zabezpečíme na mailovej adrese info@sluzbydomov.sk prípadne telefonicky na čísle 0944 250 008

Čistenie a leštenie obuv1_small_013
Shoe cleaning and polishing2_small_011
Shoe cleaning and polishing3_small_012