ESHOP-KĽÚČOVÁ SLUŽBA

Firma fin-all, s.r.o. pôsobí na trhu už od roku 2010.

Venujeme sa poskytovaniu služieb v oblasti -oprava obuvi

-oprava kufrov

-brašnárstvo

-čistiareň

-brúsenie nožov

-krajčírstvo

-čistenie kobercov

-čistenie a leštenie obuvi

-kľúčová služba a e-shop

Tieto služby sú navrhnuté tak, aby vyhovovali širokému spektru potrieb zákazníkov a uľahčili im starostlivosť o svoje veci.

Jednou z hlavných výhod je komplexný prístup k poskytovaným službám. Klienti tak nemusia hľadať viaceré prevádzky pre jednotlivé služby, ale môžu ich nájsť na jednom mieste. Prinášame pohodlie svojim zákazníkom a ušetríme im čas i energiu.

Okrem toho fungujeme prostredníctvom rozvozu objednávok od klientov. Zákazníci si môžu objednať službu telefonicky alebo online, pričom sa postaráme o prebratie vecí na opravu či čistenie a ich následné doručenie späť k zákazníkovi.

komplexné dodávky : SERVIS – REALIZÁCIA – DODANIE

VSTUP DO NÁŠHO E-SHOPU

Informácie pre e-shop a kľúčová služba

V sekcii e-shop na domovskej obrazovke si môžete objednať bezpečnostné vložky rôznych značiek a rozmerov ako napríklad EVVA CISA MULT-LOCK FAB . Ku každej z nich je možné si doobjednať odbornú inštaláciu, či viac náhradných kľúčov.

Ponúkame kompletné kľúčové služby pre nasledovné objekty:

Obytné objekty

Byty a rodinné domy

Bytové domy spoločenstiev

Hotely a gastronómia

Kancelárske a administratívne komplexy

V náplni našej práce je aj ponuka inteligentných elektronických uzamykacích systémov. Rovnako vieme zjednotiť viac vložiek na otváranie pomocou jedného kľúča.

Radi Vám okrem cylindrických vložiek namontujeme rôzne druhy dverových kovaní, poštové schránky .

Vrámci našich služieb Vám ponúkame kopírovanie rôznych druhov kľúčov (rezaných aj jamkových) a bránových čipov (plochých aj gombíkových).

Akúkoľvek konzultáciu ohľadom Vašej dodatočnej predstavy Vám zabezpečíme na mailovej adrese info@sluzbydomov.sk prípadne telefonicky na čísle 0944 250 008

image_small016
image_small017