ESHOP-KĽÚČOVÁ SLUŽBA

Firma fin-all, s.r.o. pôsobí na trhu už od roku 2010.

V náplni našej práce je aj ponuka inteligentných elektronických uzamykacích systémov. Rovnako vieme zjednotiť viac vložiek na otváranie pomocou jedného kľúča.Radi Vám okrem cylindrických vložiek namontujeme rôzne druhy dverových kovaní, poštové schránky .Nakoľko ma brašnárstvo dlhú históriu, rozhodovať sa v tejto dobe ci si kúpiť novú alebo si opraviť starú vec je častá otázka.Opravujeme koženú galantériu, výrobky z textilu aj z koženky.

komplexné dodávky : SERVIS – REALIZÁCIA – DODANIE

VSTUP DO NÁŠHO E-SHOPU

Informácie pre e-shop a kľúčová služba

V sekcii e-shop na domovskej obrazovke si môžete objednať bezpečnostné vložky rôznych značiek a rozmerov ako napríklad EVVA CISA MULT-LOCK FAB . Ku každej z nich je možné si doobjednať odbornú inštaláciu, či viac náhradných kľúčov.

Ponúkame kompletné kľúčové služby pre nasledovné objekty:

Obytné objekty

Byty a rodinné domy

Bytové domy spoločenstiev

Hotely a gastronómia

Kancelárske a administratívne komplexy

V náplni našej práce je aj ponuka inteligentných elektronických uzamykacích systémov. Rovnako vieme zjednotiť viac vložiek na otváranie pomocou jedného kľúča.

Radi Vám okrem cylindrických vložiek namontujeme rôzne druhy dverových kovaní, poštové schránky .

Vrámci našich služieb Vám ponúkame kopírovanie rôznych druhov kľúčov (rezaných aj jamkových) a bránových čipov (plochých aj gombíkových).

Akúkoľvek konzultáciu ohľadom Vašej dodatočnej predstavy Vám zabezpečíme na mailovej adrese info@sluzbydomov.sk prípadne telefonicky na čísle 0944 250 008

image_small016
image_small017